Търговски съобщения в "БАЗАР"

Ако имате предложения за развитието на сайта, мястото им е тук.
LZ1ZJ
Мнения: 511
Регистриран на: 25 апр 2007, 14:37
Местоположение: София

Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1ZJ » 27 апр 2016, 15:43

Уважаеми администратори,
Това по другите форуми е табу и следва незабавен "БАН", на този който го е публикувал!
Соъбщения с явно търговска цел са недопустими.
Отдавна в този форум трябва да се променят правилата, като преди това се предложат за обсъждане.
Моля Ви, вземете се в ръце!

http://bfra.bg/bg/market/17-others/2751 ... promotziya



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 27 апр 2016, 15:56

Съгласен съм със Славейчо, ще помоля админите по възможност да преглеждат поне от време на време базара и при такива обяви да се махат, такъв беше случая и с продаването на дипломи за средно и висше образование.

Крис



LZ4ZD
Site Admin
Мнения: 391
Регистриран на: 30 авг 2006, 12:30
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ4ZD » 27 апр 2016, 16:16

Уведомил съм Веско Котаров (LZ5VK) за обявата и вероятно ще я изтрие, когато се появи на линия.

Само да отбележа, че модераторите и администратори във форума не сме такива и в базара (това са различни платформи с различни бази за потребители). Незнам друг освен Веско има права в базара.



LZ1KH
Мнения: 65
Регистриран на: 16 авг 2008, 13:44
Местоположение: Харманли

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1KH » 27 апр 2016, 16:42

Скоро сезирах администратора за един куфар, който се продава във форума:
http://bfra.bg/bg/market/17-others/2676 ... agazh-gred
Отговорът беше, че този куфар можел да има и радиолюбителско приложение - например за транспорт на апаратура за полевия ден.
Та и тези парапети от новия "сюрприз" може да имат радиолюбителско приложение: Да се държи нашего брата за парапета на терасата, избирайки най-подходящото място за нова антена на двора... :D
А иначе, и аз имам няколко куфара за продаване, но ще ги предложа на по-подходящо място...



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 31 юли 2021, 18:04

Здравейте, Предлагам на обсъждане да се въведе следното условие за ползване на пазара:

Един потребител да има ограничен брой действащи едновременно обяви за продажба.

Оставям числото на дискусия.
Ще се подобри прегледността, търсенето и ще се изчисти пазара от спам обяви. Ще стимулира предлагащите да си организират по добре съобщенията.

Преброих действащи обяви от един абонат - 139Бр. едновременно ?

Поздрави! LZ1MDK Кирил



lz2pep
Мнения: 103
Регистриран на: 12 мар 2009, 16:36
Местоположение: Razgrad

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz2pep » 01 авг 2021, 15:34

До 5 обяви месечно и регистрация единствено с инициала си.....примерно.
Този когото имаш предвид продава същите неща и в OLX или Bazar.bg не помня :lol:
Настоящия "базар" е заприличал на Илиенци 3 :D .



LZ2HR
Мнения: 289
Регистриран на: 29 май 2007, 12:32

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ2HR » 01 авг 2021, 20:47

Какъв ви е проблема ???



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 05 авг 2021, 19:13

Аааааааа, не тъй с лошу. Теменужкъ шъ умре от глад :lol: :lol:



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 22 окт 2021, 09:50

Здравейте, потребител съм на базара, чета и пускам обяви. Според мен липсват малко правила и ако ги има не се спазват. За сега няма ограничение в брой публикувани обяви от един потребител.
Предлагам да се въведат:
1. Ограничение за брой Eдновременно действащи обяви (не месечно) - 10бр. за 1 потребител.
2. Да има пререгистрация на потребителите в пазара - да са с опознавателен знак -личен инициал (може и не български) - все пак базара е на федерацията.
3. Обявите да са придружени видно с опознавателния знак за всяка снимка - както е в qrz.com.
4. Да се ограничат текстовите изказвания на мнения, коментари - затова е форума.
5. Да се въведе в раздел - Над 30г. и всичко над тази възраст да се публикува там.
6. Ако има възможност за избора визуализация да се въведе опция обратна на сегашната - кой раздел, или потребител да не се показва, а всички останали да се виждат, сега може да избереш раздел или потребител чийто обяви да разглеждаш.
7. Да има някъде публикувани актуални правила за базара, и да се приемат на отчетното събрание на федерацията, както правилата за работа на QSL бюрото.
8. Да се изясни кой е системния администратор, модератори.
9. Публикуването на обява да е платено - символично 10ст, (аналогия с пращане на QSL през бюрото) ( при 160 обяви пускани ротационно, автоматично ще настъпи саморегулиране)

Това са предложения до администратора и всички колеги, Моля за мнения.
Поздрави! Кирил LZ1MDK



LZ3NY
Site Admin
Мнения: 851
Регистриран на: 28 авг 2006, 19:04
Местоположение: Amsterdam, The Netherlands
Контакти:

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ3NY » 22 окт 2021, 15:59

Здравейте
Предполагам се досещате, че Веско е сложил подходящ готов софтуер за обяви, който според него ще върши работа. В този ред на мисли, ако някой може да му предложи готов софтуер, който покрива изискванията ви, си мисля, че няма да откаже да го смени с него.
Погледнато реално, базара си е изживял времето. Сега с един телефонен разговор с момчетата от OLX може да направят категория Хам радио и да получим всички модерни търговски екстри на куп.

73! Митко
(всъщност на времето този форум също се пръкна с основната идея да играе ролята на базар :lol: Тогава нямаше Ибей. Нямаше и разни продавалници. Сега времената са други.)


Value has a value only if its value is valued.

LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 24 окт 2021, 10:23

Здравейте,
прав си Митко, някои от предложенията зависят от софтуера, ами останалите?
Без някаква макар и малка регулация нещата ще са си все същите. Да е написано и публикувано някъде и прието от всички които са се регистрирали.
Администратора отговаря единствено за работата на софтуера, модератора за спазване на правилата които сега ги няма.
Поздрави.Кирил LZ1MDK



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 24 окт 2021, 16:43

Ааааа, Кире, не е така, както казва един изявен МОДЕРАТОР, ТОЙ САМО ЧЕТЕ, НЯМАЛ ПРАВА........защото така е най лесно. Иначе сме на едно мнение, правила трябва да има, контрол също и това се прави и от МОДЕРАТОР и от АДМИНИСТРАТОР. Има ги и двамата, ама няма желание. :P
73! Крис



lz1wdx
Мнения: 356
Регистриран на: 25 ное 2010, 10:11
Контакти:

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1wdx » 25 окт 2021, 15:35

LZ1MDK написа:
24 окт 2021, 10:23
Администратора отговаря единствено за работата на софтуера, модератора за спазване на правилата които сега ги няма.
Поздрави.Кирил LZ1MDK
До секцията базар достъп има само Администратор !
Мисля че Митаци може да го потвърди ;)
Модераторите имат определени права и достъп само до форума но не и до базара.
lz1yq написа:
24 окт 2021, 16:43
Ааааа, Кире, не е така, както казва един изявен МОДЕРАТОР, ТОЙ САМО ЧЕТЕ, НЯМАЛ ПРАВА........защото така е най лесно. Иначе сме на едно мнение, правила трябва да има, контрол също и това се прави и от МОДЕРАТОР и от АДМИНИСТРАТОР. Има ги и двамата, ама няма желание. :P
73! Крис
В грешка си !!!
Нито един модератор няма права в секцията базар .


73de LZ1WDX /Стефан Александров/

LZ3NY
Site Admin
Мнения: 851
Регистриран на: 28 авг 2006, 19:04
Местоположение: Amsterdam, The Netherlands
Контакти:

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ3NY » 25 окт 2021, 19:01

Здравейте

Базара е модул към joomla софтуера използван за сайта на old.bfra.bg(?). До него има достъп само администратора на joomlata, която търкаля този сайт. Предполагам е Веско LZ5VK. Тези сайтове www.bfra.bg и old.bfra.bg нямат нищо общо с forum.bfra.bg, който е базиран на съвсем отделен софтуер phpBB с отделен администратор (в случая пак Веско), модератори и съвсем отделна база с потребители. Това е и причината, да не може лесно да се обединят потребителите на www.bfra.bg и на forum.bfra.bg - работят със съвсем различни софтуери използващи съвсем различни бази данни. На практика са съвсем отделни уебсайтове. Дори двете версии на сайта www и old са с различни софтуери и бази данни.

А колкото до правилата, мисля че наистина трябва някъде да го има черно на бяло, на самия сайт и всеки с използването на сайтовете автоматично да се е съгласил с тези правила. Админа и модераторите не са полицаи да преследват потребителите. Мисля, че още когато инсталирах първия phpBB за forum.bfra.org преди двадесетина и повече години, поправих дефолтните правила за форума и добавих, изискването потребителските имена да са инициалите на хората. Така че според мен специално за форума би трябвало вече да има активни базови правила. Само че може и да са само на английски :lol: Не знам, Веско дали го е преинсталирал, или само го е ъпгрейдвал. Може дори правилата още да си стоят тук. Аз повече от десет години не се занимавам с тези сайтове и доста неща съм забравил. А и много от тях са променени. Тук съм по-скоро като "почетен" админ, защото дефакто не мога да се логна в админ частта на форум софтуера :lol: А и не ми влиза в работата да го правя.

73! Митко
LZ3NY


Value has a value only if its value is valued.

lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 26 окт 2021, 15:40

lz1wdx написа:
25 окт 2021, 15:35
LZ1MDK написа:
24 окт 2021, 10:23
Администратора отговаря единствено за работата на софтуера, модератора за спазване на правилата които сега ги няма.
Поздрави.Кирил LZ1MDK
До секцията базар достъп има само Администратор !
Мисля че Митаци може да го потвърди ;)
Модераторите имат определени права и достъп само до форума но не и до базара.
lz1yq написа:
24 окт 2021, 16:43
Ааааа, Кире, не е така, както казва един изявен МОДЕРАТОР, ТОЙ САМО ЧЕТЕ, НЯМАЛ ПРАВА........защото така е най лесно. Иначе сме на едно мнение, правила трябва да има, контрол също и това се прави и от МОДЕРАТОР и от АДМИНИСТРАТОР. Има ги и двамата, ама няма желание. :P
73! Крис
В грешка си !!!
Нито един модератор няма права в секцията базар .
Ами защо няма Стефане, нали с Веско си подавате топката постоянно. Или пак ще почне едно оправдание, че няма смисъл от базара. Ами както казах и преди, закрийте и него, по лесно е вместо да се сложат правила и да се спазват.



lz1wdx
Мнения: 356
Регистриран на: 25 ное 2010, 10:11
Контакти:

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1wdx » 26 окт 2021, 18:51

lz1yq написа:
26 окт 2021, 15:40

Ами защо няма Стефане, нали с Веско си подавате топката постоянно. Или пак ще почне едно оправдание, че няма смисъл от базара. Ами както казах и преди, закрийте и него, по лесно е вместо да се сложат правила и да се спазват.
Крис ще се повторя потретя и тн.
От базара в този му вид смисъл няма никакъв.
От доста време насам този "базар" обслужва само един човек и то е видно.
Към момента от 315 активни обяви 160 са на дамата с цветното име :mrgreen: то поне да продаваше нещо интересно на сносна цена да си замълча а то само скраб.
В този смисъл този "базар" е безполезен.
Има и куп други неща примерно снимките не се оразмеряват автоматично и а си смял да качиш снимка с малко по висока резолюция и от апаратурата ще се вижда само едно копче.
Другото което ме дразни - базара трябва да е за лицензирани радиолюбители а за търговците си има базар.бг олх и тн. платени платформи.
Трябва да има лимит за пуснати обяви от даден потребител не като сега от 300 обяви 160 на един човек.
Регистрацията в базара трябва да се прави само по опознавателен знак и да се одобрява от администратор който е способен да провери дали регистрацията е валидна.
И на последно място трябва да има ясно написани правила за ползването на базара.
Това което имаме в момента не е базар а разтворен хан и за това съм против да продължи да съществува в настоящия му вид.
Не бягам от отговорност бих се наел да администрирам базар ежедневно но не и в този му вид.
Дано този път бъда разбран.


73de LZ1WDX /Стефан Александров/

lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 26 окт 2021, 19:16

В този си момент започна да ми харесваш, браво Стефане, все пак се радвам че с моята арогантност и остър език предизвиках положителни реакции. Сега е момента да се задейства механизма за промяна, дали да се затрие базара ( аз не съм съгласен) или да се променят правилата, правила който съществуват в всички останали сайтове за продажби. Разгеле стигнахме до нещо....

Крис



lz2pep
Мнения: 103
Регистриран на: 12 мар 2009, 16:36
Местоположение: Razgrad

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz2pep » 26 окт 2021, 19:19

В този случай ако няма друга опция софтуерна ...след едно обикновено Съобщение на страницата на БФРЛ, Веско може да орязва всички неспазили условията за регистрация с инициал и търговци...поне до решение на въпроса с базара.



lz5vk
Мнения: 121
Регистриран на: 05 мар 2007, 21:44
Местоположение: Sofia

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz5vk » 27 окт 2021, 22:45

Веско също не се кефи на базара в този му вид.
Веско ако взимаше еднолично решения досега да е нанесъл корекции.
Веско обаче е член на УС на БФРЛ, на който между другото са членове и LZ1YQ, и LZ1WDX.
Веско от доста време се опитва да обясни на УС на БФРЛ, че е добра идея членовете на организацията да се възползват преференциално от ресурсите ѝ, включително и базара, но тази идея някакси не среща поддръжници (цитат на един "арогантен" член на УС - "'Бе това няма да стане!").
Всички членове на УС на БФРЛ (би следвало да) знаят, че еднолични решения няма.
Промените трябва да се гласуват и веднъж след като е ясно какво е гласувано за промяна, да се търси решение. Софтуерните решения са лесни, защото все пак софтуер се пише.


73!
Веско
LZ5VK.

lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 28 окт 2021, 15:37

всичко това което казваш Веско граничи с лъжа... Хайде да ми покажеш един протокол на който е повдигнат въпроса за промени в базара. Защото едно е да си проветряваме устата , друго е да си свършим работата. А до сега не са предлагани никакви промени в правилата за базара. Не си прави труда да променяш протоколи...и без това половината ги няма. Тъй че поредната твоя лъжа няма да ти помогне. И за последно да ти напомня, заради такива като теб и КВ мениджъра още преди 3 г. съм си подал оставката. Тъй че не се оправдавай като ощипана девойка. А що се касае за софтуера, да пише се лесно, ама ако чакаме на теб може да минат 3 мандата. :lol:



LZ2HR
Мнения: 289
Регистриран на: 29 май 2007, 12:32

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ2HR » 12 юли 2022, 20:48

Днес попаднах на следната обява :

Здравейте, Другари
See all ads from LZ1SSA
3.00 BGN
Description
Имаме нужда от малко тенол и 20 на десет ватови поялника на 12 волта.
Децата вече започват с един мой стар индукционен поялник чешки. Обаче им е трудно.
Тежък и голям е и е само един.


Помислих си защо да не им взема една - две макарички тИнол и 4-5 поялника.
Къде не съм дал 100-150 лева. Все пак идеята е благородна.

Реших да погледна кой е баткото (чичкото) LZ1SSA заел се с това.
Първият линк на който попаднах :

Радиолюбителски проект на стойност 2000 лева.
https://www.youtube.com/watch?v=6K8zvfOfBj8

Пляснах се по челото и всякакво желание за помощ се изпари на момента.
Вярно е че юли е горещ месец но някои ги е напекло повече.

Съжалявам за тона , но това е положението.



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 13 юли 2022, 08:48

Ужас. Адаш за това далеч от такива "Радиолюбители" В момента в който чух че шапките сложени на шпилките регулират капацитета натиснах палеца на долу.

73! Крис.
П.С. Явно човека търси изява...



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 13 юли 2022, 09:35

Здравейте,
само след три месеца се навършва една година от последната публикация във форума отнасяща се за работа и регулиране на базара.
Предвижда ли се някакво действие. Моля за информация?
73'Кирил LZ1MDK



LZ1ZJ
Мнения: 511
Регистриран на: 25 апр 2007, 14:37
Местоположение: София

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1ZJ » 13 юли 2022, 19:42

Кой да предвижда действие бре Кирчо?! Тези които 8 /ОСЕМ/ месеца не отчетоха LZDX контеста, та се наложи друг да им бърше задниците!!!! :mrgreen:
"Предвижда ли се....." ХА-ХА-ХА-ХА! :mrgreen:



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 01 авг 2022, 09:01

LZ1MDK написа:
13 юли 2022, 09:35
Здравейте,
само след три месеца се навършва една година от последната публикация във форума отнасяща се за работа и регулиране на базара.
Предвижда ли се някакво действие. Моля за информация?
73'Кирил LZ1MDK
Както се казва - кучето си лае кервана си върви"
Кире ще минат още три години и до тогава "теменужка" белким разпродаде целия си склад. Не виждаш ли , че цялата страница е боклук и половина. Няма дейност за която да има адекватна информация, освен базара и АРДФ. Няма КВ, няма УКВ. Погледни от кога не са упдейтвани членовете на федерацията, клубните членове. То да е само това, ама когато им се показват проблемите започват да вият като койоти , че се заяждаш с тях ( с УС ).
П.С. Славчо, ако не беше горещия ръжен още 8 месеца нямаше да се отчете.
73!



lz1rt
Мнения: 28
Регистриран на: 23 апр 2010, 15:14

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1rt » 01 авг 2022, 17:28

Моля, моля, УКВ си върви, за всеки контест има напомняния, редовно се публикуват резултатите на
http://vhfcontest.bfra.bg/errors_june20 ... esults.htm
на всички участници се пращат мейли , щото на страницате е ..........
УКВ менажери по неволя - LZ1ZP LZ1RT



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 01 авг 2022, 19:19

Браво Руско, в такъв случай значи може и без УКВ мениджър...или трябва да се запълват празните дупки. Радвам се на теб и Жоро, предполагам и другите момчета УКВисти помагат.
73!



LZ2AB
Мнения: 175
Регистриран на: 04 май 2009, 16:21

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ2AB » 05 авг 2022, 15:04

От както Руско и Жоро е заеха с УКВ то
нема лабаво Благодарности.!



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 06 авг 2022, 20:29

Браво, така трябва.

73!



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 19 авг 2022, 18:39

Румене LZ2YO, поста ми беше изтрит но няма значение. Мислиш ли , че с поканата за ИЗКУПУВАНЕ от Теменужка всичката гняс нещата ще приключат?
73! ЛЗ1ЪЯ



lz2yo
Мнения: 7
Регистриран на: 27 дек 2013, 15:56

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz2yo » 19 авг 2022, 19:20

Написах "АГОНИЯ" не гняс :roll: .
Нека да опитам по този начин,защото явно други начини май вече няма.
Утре ще появи някой ТЕМЕНУЖКО И ЩЕ.ПРОДАВА ДЪРВА ЗА МАЧТИ ,ама най добрите дърва.
А модераторите ще пият бира и.ще си бъркат в носЪ
73!



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 19 авг 2022, 20:25

Карай бе , те м@дератори ли бяха така или иначе си я пият бирата и си бъркат в носЪ и ни се хилят на акъла щот се занимаваме с глупости. Даже единия ме нарече герой на клавиатурата :lol: :lol: :lol: , ама нейсе. Той ония от високо гледа и си прави записки, а и аз си правя такива.
Приятна вечер Румка.

73! от героя на клавиатурата :lol:



LZ1NKD
Мнения: 19
Регистриран на: 18 окт 2021, 21:05
Местоположение: София / KN12PR

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1NKD » 28 авг 2022, 22:15

Няма ли кой да резне квитанциите на тая теменужка????
Базара е пълен само с боклуци!



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 31 окт 2022, 20:03

Здравейте,
само след три месеца се навършва една година от последната публикация във форума отнасяща се за работа и регулиране на базара.
Предвижда ли се някакво действие. Моля за информация?
73'Кирил LZ1MDK
Здравейте, това е цитат от публикация преди 3 месеца. Измина една година. Кое е сложното - да се приемат няколко реда правила, да се публикуват, да се избере модератор с права, да му се даде достъп да си върши работата?
73'Кирил LZ1MDK



LZ1KH
Мнения: 65
Регистриран на: 16 авг 2008, 13:44
Местоположение: Харманли

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1KH » 01 ное 2022, 07:16

LZ1MDK написа:
31 окт 2022, 20:03
Здравейте,
само след три месеца се навършва една година от последната публикация във форума отнасяща се за работа и регулиране на базара.
Предвижда ли се някакво действие. Моля за информация?
73'Кирил LZ1MDK
Здравейте, това е цитат от публикация преди 3 месеца. Измина една година. Кое е сложното - да се приемат няколко реда правила, да се публикуват, да се избере модератор с права, да му се даде достъп да си върши работата?
73'Кирил LZ1MDK
Май сложното е че никой не иска да върши тази работа.



lz1yq
Мнения: 1311
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 01 ное 2022, 08:56

LZ1KH написа:
01 ное 2022, 07:16
LZ1MDK написа:
31 окт 2022, 20:03
Здравейте,
само след три месеца се навършва една година от последната публикация във форума отнасяща се за работа и регулиране на базара.
Предвижда ли се някакво действие. Моля за информация?
73'Кирил LZ1MDK
Здравейте, това е цитат от публикация преди 3 месеца. Измина една година. Кое е сложното - да се приемат няколко реда правила, да се публикуват, да се избере модератор с права, да му се даде достъп да си върши работата?
73'Кирил LZ1MDK
Май сложното е че никой не иска да върши тази работа.
Изобщо май никой не го е еня по точно Коце.
73!



lz2yo
Мнения: 7
Регистриран на: 27 дек 2013, 15:56

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz2yo » 02 ное 2022, 11:07

Има решение на УС, ха да видим колко безброй месеца ще минат докато се спре потока от СКРАБ!



2zg
Мнения: 49
Регистриран на: 28 авг 2006, 19:25

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от 2zg » 02 ное 2022, 19:11

Ей Румба, здравей!
С най-добри и приятелски чуства искам да те попитам, ти какви обяви очакваш да има в един радиолюбителски базар?!?
Някой в "СКРАБ-а" , както ти го наричаш, откриват много полезни и не откриваеми на други места "чарколяци"!
Лично аз съм си купувал от "Теменужка" много полезни неща и мога да кажа също, че е много изряден търговец - дава бонуси и прави отстъпки!
Това, че предлага твърде много неща, може и да е дразнещо, но то няма как да стане по друг начин, когато имаш толкова много "стока"! Hi!
Поздрави и още веднъж - НИЩО ЛИЧНО !
73!
Владо,lz2zg



lz2yo
Мнения: 7
Регистриран на: 27 дек 2013, 15:56

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz2yo » 03 ное 2022, 09:44

Здравей Владо!
Прекалено много те уважавам,за да влизам в полемика ,точно по този въпрос!
Бъди здрав!
73!



2zg
Мнения: 49
Регистриран на: 28 авг 2006, 19:25

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от 2zg » 03 ное 2022, 13:56

Здравей отново Румба!
Винаги съм знаел, че си пич! И аз нямам желание да водя полемики!
Дано да сме живи и здрави и да се видим на Казанлък, на по бира!
73 и гони DX-ите, че сега дал Господ много!
Владо,lz2zg



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 17 ное 2022, 23:31

Здравейте,
от 14-ти октомври има решение на управителния съвет относно броя на едновременното публикуваните обяви от един ползвател. Има определен отговорник. Правилата трябва да се спазват. Отговорника знае какво трябва да направи.
73 Кирил



LZ1KH
Мнения: 65
Регистриран на: 16 авг 2008, 13:44
Местоположение: Харманли

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1KH » 18 ное 2022, 14:22

LZ1MDK написа:
17 ное 2022, 23:31
Здравейте,
от 14-ти октомври има решение на управителния съвет относно броя на едновременното публикуваните обяви от един ползвател. Има определен отговорник. Правилата трябва да се спазват. Отговорника знае какво трябва да направи.
73 Кирил
То хубаво, ама нищо не е направено.
И колко е този брой обяви, публикувани едновременно? Кой е този отговорник?



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 18 ное 2022, 18:27

Здравейте,
Коце в сайта има публикуван протокол от заседанието на управителния съвет с решения.
Конктетно за базара - до 20 обяви, отговорник LZ1VK така е записано, срок до края на 2022г.
73,Кирил

Този който се представя за Теменужка въобще не е в час - публикува повторно обяви с надпис Продадено.



LZ1MDK
Мнения: 92
Регистриран на: 24 апр 2011, 08:34

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1MDK » 26 ное 2022, 21:01

Здр, Теменужко вече спазва решенията на управителния съвет - има само 20 обяви ( на стараница) :) :) :)



Отговори