RE:За Андрешко - този от соца и настоящия - лит. анализ

Връзки... Bookmarks... Favorities ... Интересни места в мрежата...
lz2sx
Мнения: 116
Регистриран на: 05 сеп 2008, 08:47

RE:За Андрешко - този от соца и настоящия - лит. анализ

Мнение от lz2sx » 23 ное 2016, 18:11

Здравей Valyo,

Това което правиш - създавайки тема , след което я заключваш се нарича безСТРУКТУРНО управление.
Или ОПИТ за такова.
По този начин работят медиите (вестници, списания , телевизия и т.н.), за разлика от държавните администрации,силови структури и някои частни огранизации.

Това, че имаш мнение по въпроса за Андрешко е добре, но някои не мислят като автора на тази статия.И те
нямат възможност да се изкажат тук във форума по темата създадена от теб.У читателят е възможно да се създаде
илюзията, че видите ли за всички злини са виновни "еди си кои или еди си какво", понеже е било написано така.Не всички имат твоята
подготовка, а някои не са и на твоята възраст и опит.А те го четат и си съставят ( възприемат,приемат или неприемат) мнението на автора.

Същият този автор на статията (becksssss) пише в коментарите си :

" 3. becksssss - Добре заварил, Ралица! :) Бих ...
03.11.2012 22:19
Добре заварил, Ралица! :)
Бих коментирал по темата, но се надърпах с водка сериозно и ще чакам вдъхновение. :))))
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. becksssss - blackpredator
03.11.2012 22:34
Ти си гений ве, мамин сладък. Гений си, вееее... Заради такива като теб понякога ми идва да взема една картечница с много, мноооооого муниции и да...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. becksssss - Предаторе,
03.11.2012 23:15
усетих се, затова си изтрих псувнята. Просто ме ядоса тъмночервения ти коментар в началото.
Кой работи ве, мамин сладък?
Кой работи в България?
Кажи бе, Мунчо ли си, маймунчо ли си, не те знам?
Недей да ми бръщолевиш обичайната си сбирщина от думички, ами кажи кои са тия мноооого работни андрешковци. Щото иначе увисваш като джигер, мой човек.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. becksssss - monaliza121
03.11.2012 23:32
Това, което ме учудва най-много в настоящия момент, е, че представителят на здравите леви сили е само един - Черното влечуго. Нема ни Кушеля, ни Митко Кризата, ни Чавдарчо Глупака Главната Буква, нито Костас, нито блогера Андрейчо, нито онзи как беше... уффф, често коментира при тройния Алекс... един тъмночервен чичка... бах мааму, напих се като гъз и сега не се сещам...
Но аз очаквам яростна пролетарска съпротива.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. becksssss - Предаторе,
04.11.2012 00:34
верно, че съм пиян, но дори и трезвен ми е трудно да ти разбирам метафорите понякога. А уж съм човек, който може да чете между редовете и да схваща, ръийшли.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------"


Едва ли на човек с подобни коментарии (емоционално обременен) може да се има доверие в това което е написал твърде ЕДНОСТРАНЧИВО, под диктовката на някого или нещо.

Предлагам ти да изтриеш темата или да я отвориш за коментари, защото според мен и лявото и дясното са две страни на една монета, която е на този който я сече.Независимо от това в чии ръце е тя- ВРЕМЕННО.
И залитането в едната или в другата посока е само движение, след което следва обратно такова( принципа на махалото).

С най-добри пожелания,
Боян

https://www.youtube.com/watch?v=_6LU7D2TEFk



Sergey LZ1AO
Мнения: 104
Регистриран на: 28 фев 2016, 18:45
Местоположение: София

Re: RE:За Андрешко - този от соца и настоящия - лит. анализ

Мнение от Sergey LZ1AO » 23 ное 2016, 18:57

Бояне,
Присъединявам се към мнението ти. Ще си позволя и аз един съвет към новоизпечения модератор - бъди неутрален, твойта работа е да поддържаш реда във форума, а не да раздаваш акъл за всичко или да си налагаш мнението. Изпълнения като затворени за коментар съобщения, които нямат връзка с въпроси, свързани с реда във форума са жалка работа. Ако не можеш да го правиш, откажи се. По-добре без модератор.

LZ1AO

P.S. И си потърси програма да ти поправя правописните грешки, срамота е модератора да пише така.



lz2xa
Мнения: 126
Регистриран на: 31 авг 2006, 11:31
Контакти:

Re: RE:За Андрешко - този от соца и настоящия - лит. анализ

Мнение от lz2xa » 23 ное 2016, 19:47

Изтрито ! Мир да има !

Sent from my Pixel XL using Tapatalk


_______
73 Valyo

Отговори