Книга за радиолюбителското движение в Шумен от LZ2KG

Историята на радиолюбителството в България.
LZ4ZD
Site Admin
Мнения: 391
Регистриран на: 30 авг 2006, 12:30
Местоположение: Шумен
Контакти:

Книга за радиолюбителското движение в Шумен от LZ2KG

Мнение от LZ4ZD » 09 май 2010, 12:07

Георги Димов (LZ2KG) е написал книга за радиолюбителското движение в Шумен. Книгата е над 200 страници. На сбирката на шуменските радиолюбители ни показа копието, което е разпечатано за последни корекции преди отпечатването на самата книга. За съжаление се нуждае от финансова помощ за цялостното отпечатване. До колкото помня, цялата сума е малко над 1500 лева, а до сега е събрал около и малко над половината от тази сума. Позволявам си от негово име да пусна тази тема тук.
Можете да се свържете с Георги Димов (LZ2KG) по телефона: 054 867414

Георги Димов(LZ2KG) е най-дясно на снимката (прав)
Изображение



lz3nn
Мнения: 177
Регистриран на: 07 апр 2010, 14:39

Re: Книга за радиолюбителското движение в Шумен от LZ2KG

Мнение от lz3nn » 10 май 2010, 22:51

Здравйте,
В колко тираж се планира да се отпечата книгата? Има ли цветни коли?
Може би ще успея да помогна с практическото отпечатване. Идеята ми е да се платят само консу мативите и да се вместим със събраната сума (имам познати печатари) а за печата аз ще имам грижата.

Моля да ми пратите подробности за проекта на;
lz3nn@abv.bg

С уважение:
Виктор Ценков -LZ3NN



lz1kz
Мнения: 300
Регистриран на: 31 авг 2006, 14:24
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Книга за радиолюбителското движение в Шумен от LZ2KG

Мнение от lz1kz » 11 май 2010, 10:40

Ако има отпечатани екземпляри до ХОБИ РАДИО в Казанлък, готов съм да представя безплатно терен за разпространение - примерно малък щанд.
Успех!


"Безжичният телеграф не е труден за разбиране. Обикновеният телеграф прилича на много дълга котка. Дърпате опашката в Ню Йорк и тя измяуква в Лос Анджелис. Безжичният е същото нещо, но без котката."
А.Айнщайн

LZ4ZD
Site Admin
Мнения: 391
Регистриран на: 30 авг 2006, 12:30
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Книга за радиолюбителското движение в Шумен от LZ2KG

Мнение от LZ4ZD » 11 май 2010, 19:06

Съжелявам за закъснелия отговор, наложи ми се днес да съм извън града и без достъп до интернет.

Викторе, благодаря за отговора!
Говорих с Ивайло LZ4LO и той каза, че книгата вече е пусната за печат. Помолих го заедно с Георги да се свържат с теб за да уточните подробностите.

Благодаря и на бате Влади. Ще предам предложението ако отпечатването на книгата е готово до "Хоби радио".



Отговори