Без цензура...

Ако имате предложения за развитието на сайта, мястото им е тук.
LZ1RF
Мнения: 385
Регистриран на: 13 май 2009, 17:47
Контакти:

Без цензура...

Мнение от LZ1RF » 08 ное 2016, 10:30

http://forum.lz1kaa.com/viewtopic.php?f ... 06c6cf#p47
Оказах се прав. От снощи във форума на БФРЛ е въведена цензура.
Цензор е ВЕСЕЛИН КОТАРОВ - LZ5VK
След цитираните по долу мнения са ми изтрити два поста.
Бихме желали практически да демонстрираме на Котаров, че наистина не се гаси туй що не гасне. А цензурата явно е необходима някому предвид предстоящото Общото събрание. Е проверявайте отвреме навреме и на http://forum.lz1kaa.com, като резервен.
На този форум ще дублираме всички постове докато не се убедим, че цензурата е свалена.
А може би преди общото събрание предстои публикуването на доста интересни материали?



LZ1ZJ
Мнения: 510
Регистриран на: 25 апр 2007, 14:37
Местоположение: София

Re: Без цензура...

Мнение от LZ1ZJ » 08 ное 2016, 10:37

Правилно Миланов..... :mrgreen:
Придържайте се към наръчника по-долу..... :lol:

Наръчник на начеващия форумжия

I. Регистрацията
- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...
Задължително с главни букви и числа!
- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!
Друг вариант е картинка орносно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото
- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".
- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!
Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.
От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.
- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...
А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!
- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae?"
- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми
- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!
В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!
Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.
- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " "...
- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!
"eto kolko gotino se polu4ava"
- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...
Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".
- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.
След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.
Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.


Дет' се вика - всяка прилика с действителни лица е случайна
Последна промяна от LZ1ZJ на 08 ное 2016, 10:42, променено общо 2 пъти.



lz2xa
Мнения: 126
Регистриран на: 31 авг 2006, 11:31
Контакти:

Re: Без цензура...

Мнение от lz2xa » 08 ное 2016, 10:38

Милчо,
факта, че пишеш в този форум означава, че си се съгласил с правилата на този форум и ЩЕ ги спазваш.
Те важат за всички и не виждам причина някой да се сърди ако поста му е бил изтрит или преместен.
Има раздели и за свободни теми, където свободно можем да пишем дали кучето донесло дърва за камината и т.н.
Но в тематичните раздели няма причина да се появява плява. Ако ти имаш достатъчно свободно време,
да ровиш в темите за да извадиш съдържание, други го нямат и биха желали когато влязат в тема за условия на LZDXC да прочетат това, а не лични обиди и нападки !


_______
73 Valyo

lz2ht
Мнения: 469
Регистриран на: 08 окт 2012, 17:23
Местоположение: KN12pq
Контакти:

Re: Без цензура...

Мнение от lz2ht » 11 ное 2016, 08:40

Милчо, май си вкара автогол като отвори тази тема :lol:


Иван LZFF Coordinator

Отговори