Фестивал Васил Левски

lz3kf
Мнения: 99
Регистриран на: 20 апр 2010, 18:52

Фестивал Васил Левски

Мнение от lz3kf » 22 апр 2012, 10:22

:(
Последна промяна от lz3kf на 21 авг 2015, 08:51, променено общо 2 пъти.



LZ1FW
Мнения: 894
Регистриран на: 27 юни 2010, 15:29
Местоположение: София, KN12QP
Контакти:

Re: Фестивал Васил Левски

Мнение от LZ1FW » 22 апр 2012, 11:07

lz3kf написа:ІІ. Време, място и програма.
Срещата ще се проведе в няколко етапа – радиоориентирания и радиозасичания, на 27, 28 и 29 април 2012 г. в гр. Карлово и околностите с инфо-логистичен център Кафе-аперитив „Водопад” (на 200 метра от центъра на Карлово в посока към Стара планина, показан на карта „Родни извори” като финал)
Що е радиозасичане знам, ама някой ще ми каже ли какво е радиоориентиране? Незнанието ми води до предчуствие, че е си е ориентиране с участие на радиолюбители...

В документа, приложен от LZ1KF, има топографска карта само на „Леговищата на лисиците”. Тя показва обаче район точно в обратна посока на Стара Планина. Първата карта липсва. Ако не е направено съзнателно е добре да можем да я зърнем.

А този текст е много готин
До старт по трасетата за участие по време на Срещата ще бъдат допускани САМО физически здрави, психически устойчиви и във видимо добра кондиция състезатели, заявили своевременно участието си съгласно настоящата наредба.
особено ми е любопитно как ще се прави проверката за психическа устойчивост. :D

Късмет и успех на състезателите.
73, Сашо



LZ1CY
Мнения: 629
Регистриран на: 30 авг 2006, 11:13
Местоположение: Пловдив

Re: Фестивал Васил Левски

Мнение от LZ1CY » 22 апр 2012, 12:15

LZ1FW написа:Що е радиозасичане знам, ама някой ще ми каже ли какво е радиоориентиране? Незнанието ми води до предчуствие, че е си е ориентиране с участие на радиолюбители...
По скоро клони към радиозасичането.При ориентирането имаш карта и компас,при радиоориентирането компаса ти е радиото. Няма го вече
"старото" радиозасичане когато трябва да "хванеш лисицата за ушите" т.е. да намериш антената на предавателя,сега трябва да намериш
"фенера" /пирамидата/,който според правилника трябва да се вижда добре.Света върви от лесно към по-лесно,да видим къде ще идем накрая.
LZ1FW написа:А този текст е много готин
Пишат се "готини" текстове за да се чете материала,да е интересно. Всички уважаващи себе си писатели и журналисти /и юристи/ го практикуват.
Освен това да не забравяме чувството за хумор,без него в днешно време не става.Добре е човек да вземе участие или поне да присъства на
такова мероприятие за да види как живее голямото задружно семейство на лисичарите.
73


LZ1CY

lz3kf
Мнения: 99
Регистриран на: 20 апр 2010, 18:52

Re: Фестивал Васил Левски

Мнение от lz3kf » 06 май 2012, 10:22

:(



Отговори