ФОРУМЪТ НА БФРЛ ВРЕМЕННО НЕДОСТЪПЕН ЗА ПУБЛИКАТА !

Ако имате предложения за развитието на сайта, мястото им е тук.
LZ6AJ
Мнения: 1400
Регистриран на: 12 окт 2008, 23:34
Местоположение: Belgium
Контакти:

ФОРУМЪТ НА БФРЛ ВРЕМЕННО НЕДОСТЪПЕН ЗА ПУБЛИКАТА !

Мнение от LZ6AJ » 16 фев 2017, 17:16

някои пак излязоха от равновесие ...
папки, кореспонденции, съдилища ... замириса на на школата, която пастьоризира мозъци за цял живот ...

спрете се, форумът на БФРЛ не е хапче против амок !

и тъй като групата на ЦРУ пак се разсра публично, предлагам като временна мярка :
да се ограничи публичният достъп до целия форум ... за всички читатели, които не са се вписали успешно !

от дни насам чета - поне три-четири теми на форума преливат от какви ли не "красоти", лични нападки и обиди ... и в крайна сметка - нищо радиолюбителско в тях :x

относно реакцията на милчовата завера - нещата са ясни ... сами се докараха дотам, че вече нямат какво да губят в рамките на тази федерация ... и избират тази война със зрелищни акции ... война срещу кого ? ... срещу Виктор LZ3NN, срещу сегашния УС на БФРЛ, срещу всички членове на БФРЛ, срещу LZ-радиолюбителството или срещу себе си ? както и да свърши всичко това, едно е ясно - нито те ще са повече радиолюбители, нито който и да е от нас, останалите, ще стане по-малко радиолюбител ... това със сигурност.

на воюващите, по-точно на бранещите се - желая успех !
дано скоро се опомнят и с действия покажат, че разбират за какво става дума ... дано ... засега са далеч от истината.

ако имаш топ в двора си, не го ползвай за тепане на мухи ... така рискуваш собствената си къща !

73,
Любо

п.п.
@Сашо LZ1FW,
там ли мислиш, че е най-подходящото място на "YOTA"-тематиката ?

@Митко LZ1PUB,
добре си разбрал една от целите на сегашното ръководство ... мисля, че има още три ... постигането на всички едновременно, с демократични средства на управление, е невъзможно на практика ... оттам е и бозата ... мътилката като средство за затъмнение :(
(но затова пък, личния ми е-мейл е лесно достъпен)


73,
Любо

lz2xa
Мнения: 126
Регистриран на: 31 авг 2006, 11:31
Контакти:

Re: ФОРУМЪТ НА БФРЛ ВРЕМЕННО НЕДОСТЪПЕН ЗА ПУБЛИКАТА !

Мнение от lz2xa » 16 фев 2017, 23:06

Любо,
форума е публично достъпен за радиолюбители и пълен с такива тематики.
Да създаден, поддържан (предполагам и финансиран) от БФРЛ, но не е коректно да се спре целия достъп до него.
Това, че някои хора са се омазали и продължават да леят кофи лай*а наляво и надясно си е наш фал.
Най лесния вариант е да се съзаде един раздел във форума до който има достъп група хора заплатили членски внос.
И там да се обсъждат теми от организационен х-р. Има го всеки смотан автофорум, не виждам проблем да се направи и тук.
Просто периодично трябва да се обновява списъка с членове на групата, имаща достъп до тези раздели.

Това само като идея как може да се реализира, аз вече казах и няма да се занимавам с глупости.


_______
73 Valyo

LZ6AJ
Мнения: 1400
Регистриран на: 12 окт 2008, 23:34
Местоположение: Belgium
Контакти:

Re: ФОРУМЪТ НА БФРЛ ВРЕМЕННО НЕДОСТЪПЕН ЗА ПУБЛИКАТА !

Мнение от LZ6AJ » 17 фев 2017, 00:01

Вальо LZ2XA,
точно и затова предлагам - временно да могат да четат само тези, които са се вписали ... т.е. задължително е да са регистрирани потребители ... и всичко като временна мярка, до следващо решение.
това е един от начините да се ограничи течът на миризма ... може да е груб, но е крайно необходим в момента ... и според мен - най-лесен за осъществяване.
останалото - ако прочетеш писанията ми отпреди година (че и повече), ще видиш същото предложение като твоето, на Сашо и Митаци ... даже и като технология съм го описал как би могло да стане - "Хоби-Радио" да се счита за дата на валидност на паролата ... ако има платен членски внос за теб преди това - ще получиш нова парола по е-мейл, ако си закъснял - сори, чакаш следващата парола през юни догодина ... и то - ако платиш за догодина, преди юни ;) ... никой няма време да се занимава с твоя членски внос, заинтересованият си ти.
и като пример, този раздел на форума може да се именува "само за редовни членове на БФРЛ" ... което заглавие да е НЕВИДИМО за читателя доготава, докато не мине филтъра за достъп след логване ... за да няма дразги и по този повод ...
подходи много, решение за сега - ни едно !

и няма никакво значение, дали аз или ти сме го предложили ... нека идеята е Ваша, твоя ако щеш ... резултатът ще бъде за нас, за федерацията ... това е важното в случая ... така поне писачите сеирджии няма да ни оплакват (с усмивка) ...

не е важно дали котката е черна или бяла, важното е да лови мишки !
(Конфуций)


но тъй като все още се мълчи по въпроса, предложих горното като временна мярка.
форумът е на федерацията, уж от нея се финансира ... а ежедневно се "радваме" на нови и нови скандали по адрес на същата тази федерация и нейното действащо ръководство ... и никаква реакция ... какво друго би могло да спре достъпа на случайни читатели, които нямат нищо общо с кухнята на БФРЛ ?

та така ...
другото си е твое решение, ти си знаеш ...
73


73,
Любо

lz1yq
Мнения: 1312
Регистриран на: 01 ное 2006, 00:50
Местоположение: Plovdiv

Re: ФОРУМЪТ НА БФРЛ ВРЕМЕННО НЕДОСТЪПЕН ЗА ПУБЛИКАТА !

Мнение от lz1yq » 17 фев 2017, 09:53

Ще Ще.....



LZ1FW
Мнения: 894
Регистриран на: 27 юни 2010, 15:29
Местоположение: София, KN12QP
Контакти:

Re: ФОРУМЪТ НА БФРЛ ВРЕМЕННО НЕДОСТЪПЕН ЗА ПУБЛИКАТА !

Мнение от LZ1FW » 17 фев 2017, 14:02

LZ6AJ написа:п.п.
@Сашо LZ1FW,
там ли мислиш, че е най-подходящото място на "YOTA"-тематиката ?
Абсолютно си е на мястото. Разделът е "За сайта", написаното
LZ1FW написа:http://bfra.bg/bg/yota
От 5ти до 12ти юли във Гилуел Парк, Англия, ще се проведе летният лагер Youngsters
...
Линк към официалния сайт:
http://www.ham-yota.com/call-for-applic ... r-uk-2017/
http://www.ham-yota.com/call-for-applic ... r-uk-2017/
When: 5th to 12th August 2017
Интересно ми е през юли или през август е събитието?
:D
съобщава за грешка в съобщение на сайта на БФРЛ. Видели са написаното и вече са оправили грешката. Значи е имало полза да то напиша.



Отговори