Търговски съобщения в "БАЗАР"

Ако имате предложения за развитието на сайта, мястото им е тук.
LZ1ZJ

Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от LZ1ZJ » 27 апр 2016, 15:43

Уважаеми администратори,
Това по другите форуми е табу и следва незабавен "БАН", на този който го е публикувал!
Соъбщения с явно търговска цел са недопустими.
Отдавна в този форум трябва да се променят правилата, като преди това се предложат за обсъждане.
Моля Ви, вземете се в ръце!

http://bfra.bg/bg/market/17-others/2751 ... promotziya

lz1yq

Re: Търговски съобщения в "БАЗАР"

Мнение от lz1yq » 27 апр 2016, 15:56

Съгласен съм със Славейчо, ще помоля админите по възможност да преглеждат поне от време на време базара и при такива обяви да се махат, такъв беше случая и с продаването на дипломи за средно и висше образование.

Крис

LZ4ZD
Site Admin
Контакти:

Мнение от LZ4ZD » 27 апр 2016, 16:16

Уведомил съм Веско Котаров (LZ5VK) за обявата и вероятно ще я изтрие, когато се появи на линия.

Само да отбележа, че модераторите и администратори във форума не сме такива и в базара (това са различни платформи с различни бази за потребители). Незнам друг освен Веско има права в базара.

LZ1KH

Мнение от LZ1KH » 27 апр 2016, 16:42

Скоро сезирах администратора за един куфар, който се продава във форума:
http://bfra.bg/bg/market/17-others/2676 ... agazh-gred
Отговорът беше, че този куфар можел да има и радиолюбителско приложение - например за транспорт на апаратура за полевия ден.
Та и тези парапети от новия "сюрприз" може да имат радиолюбителско приложение: Да се държи нашего брата за парапета на терасата, избирайки най-подходящото място за нова антена на двора... :D
А иначе, и аз имам няколко куфара за продаване, но ще ги предложа на по-подходящо място...

Отговори