Стари теми във форума

Ако имате предложения за развитието на сайта, мястото им е тук.
lz2ht
Мнения: 469
Регистриран на: 08 окт 2012, 17:23
Местоположение: KN12pq
Контакти:

Стари теми във форума

Мнение от lz2ht » 19 юли 2015, 11:40

Прави ми впечатление, че има доста "залежали" теми тук. Чудя се не е ли редно теми, по които е нямало раздвижване от 2008-а например да бъдат премахнати?


Иван LZFF Coordinator

LZ1FW
Мнения: 894
Регистриран на: 27 юни 2010, 15:29
Местоположение: София, KN12QP
Контакти:

Re: Стари теми във форума

Мнение от LZ1FW » 19 юли 2015, 14:23

На мен не ми пречат. По принцип чета само последните непрочетени и на практика залежалите теми нито ми пречат, нито ги забелязвам.

Не така стои въпросът когато през Google търся информация за нещо. Тогава старите теми са ми много полезни.

Накратко - аз съм против триенето на старите теми, само защото са стари. То и ние не сме първа младост. Това причина ли е да се самозатрием? :D

lz2ht написа:Прави ми впечатление, че има доста "залежали" теми тук. Чудя се не е ли редно теми, по които е нямало раздвижване от 2008-а например да бъдат премахнати?



lz2ht
Мнения: 469
Регистриран на: 08 окт 2012, 17:23
Местоположение: KN12pq
Контакти:

Re: Стари теми във форума

Мнение от lz2ht » 20 юли 2015, 14:56

И ти си прав. Но предполагам, че има неща, писани когато някой нещо някога някъде го е засърбяло (както мен в случая :lol:) , имало е да речем 1-2 реакции и толкова. Това имах предвид. А за мнения с ценна информация, каквито несъмнено има, може евентуално да се направи раздел "Архив". Както казах - засърбя ме, излях си мъката и честно казано не очаквах, че ще има някой, който толкова бързо да реагира със своята гледна точка по въпроса.


Иван LZFF Coordinator

Отговори