Сайтът LZ-LIVE

Място за мнения и дискусии по радиолюбителски теми, които не се вписват в останалите раздели.
lz1dot
Мнения: 55
Регистриран на: 11 юли 2010, 00:05
Местоположение: Стара Зсгора
Контакти:

Сайтът LZ-LIVE

Мнение от lz1dot » 27 фев 2016, 01:23

Здравейте съмишленици...
Тъй като въпросния сайт от известен период от време (около 1,5 год.) почти няма посещаемост, смятам да му удрям кюпенците. Взех това решение поради няколко причини: От една страна има твърде обемна информация на която ежедневно се извършват бекъпи ~30GB и тъй като това ми е един от основните сървъри, смятам да го разтоваря малко. От друга страна нямам никакво време да се занимавам с него. И за капак, тъй като е подобаващо стара версия на Joomla, ми се налага да го зяпам някой да не го е отнесъл като куцо пиле домат. В тоя ред на мисли, тъй като единственото нещо, което се посещава до ден днешен остават тестовете за радиолюбители, предлагам да бъдат прехвърлени на сайта на федерацията (въпреки, че и там се налага актуализация, но поне няма да се почва от нулата).
Друг вариант е, ако някой има желание да го поддържа бих могъл да му дам всички права да го прави и ще направя изключение за благото на хобито да продължа да го хоствам и всички разноски ще останат за мен. Та, допитвам се до вас да му решим съдбата.


Ако не съм себе си, кой ще бъда аз?
Ако съм сам за себе си, какво съм аз?
Ако не сега, кога?

Отговори