LZ2ELM Милко търси радиолюбители (вероятно от Вълчи Дол)...

Място за мнения и дискусии по радиолюбителски теми, които не се вписват в останалите раздели.
LZ4ZD
Site Admin
Мнения: 391
Регистриран на: 30 авг 2006, 12:30
Местоположение: Шумен
Контакти:

LZ2ELM Милко търси радиолюбители (вероятно от Вълчи Дол)...

Мнение от LZ4ZD » 03 яну 2013, 11:13

От форума в дира:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... sb=5&part=
Здравейте.През 2012 на срещата в Казанлък имаше двама радиолюбители,баща и син, доколкото си спомням и ако не греша бяха от Вълчи дол.Те упорито търсеха някакво радио,с което да работят на 144MHz и накрая,мисля,че взеха един ТАНТАЛ с идеята да го преработят на този банд.Казваха,че в техния QTH работели през някакъв репитер само на този банд.Та въпроса е следният:изпадна ми един MAXON MP150 на 144MHz,който обаче не го ползвам ( имам две такива и три портативки ) а и във Варна VHF-репитера отдавна е замрял, и ако успея да ги намеря тези хора,ще им предложа,ако го искат.Поне останах с впечатлението,че активно ( и единствено ) работят на този банд.Подчертавам,ще им го дам безвъзмездно.Така че,ако ги познава някой тези колеги,пишете или дайте координатите им,нека им помогнем.Моите координати:Милко,LZ2ELM,0898658898,или тук.



LZ2AB
Мнения: 175
Регистриран на: 04 май 2009, 16:21

Re: LZ2ELM Милко търси радиолюбители (вероятно от Вълчи Дол)...

Мнение от LZ2AB » 04 яну 2013, 09:41

Съжалявам Милко,
но до сега поне аз не съм чувал някой да се е
обаждал на 144мхз от Вълчи Дол.
Може би става въпрос за някой друг QTH.
Не бях през 2012г на срещата в Казанлък,
но иначе съм редовен слушател на R1 Провадия.
Поздрави .
Кръстю LZ2AB



LZ4ZD
Site Admin
Мнения: 391
Регистриран на: 30 авг 2006, 12:30
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: LZ2ELM Милко търси радиолюбители (вероятно от Вълчи Дол)...

Мнение от LZ4ZD » 22 яну 2013, 08:30

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... apsed&sb=5
Благодаря на отзовалите се.Човекът,когото търся вече е намерен и радиото му е изпратено.



Отговори